Basisschool De Heijcant zoekt vrijwilligers voor de TussenSchoolseOpvang

Basisschool-De-Heijcant

Basisschool de Heijcant is voor de tussenschoolse opvang op zoek naar een aantal vrijwilligers. Hiervoor heeft men een tweetal beschrijvingen gemaakt met daarin de taken waarmee u zich zal gaan bezighouden. Vind je het leuk om met kinderen om te gaan en heb je interesse om een van de functie’s te gaan invullen neem dan contact op via e-mail: tsoheijcant@skoposschijndel.nl o.v.v. TSO-Coördinator.

Vrijwillig(st)ers Tussenschoolse Opvang

Wij zijn nog op zoek naar extra medewerk(st)ers voor de TSO die de kinderen ondersteunen tijdens het overblijven.

De werkdagen zijn maandag en/of dinsdag en/of donderdag van 11.45-13.30 uur. Je ontvangt een financiële vrijwilligersvergoeding voor je werkzaamheden.

Heb je interesse of wil je meer informatie, dan graag een mailtje naar tsoheijcant@skoposschijndel.nl o.v.v. “vacature TSO-medewerker”. Wij zien je reactie graag tegemoet.

Coördinator TSO voor 2 dagen per week

Wij zijn, m.i.v. januari, op zoek naar iemand die het overblijven coördineert. Het betreft een duofunctie en in overleg zijn jouw 2 werkdagen nog nader te bepalen. We kennen binnen onze school TSO op maandag – dinsdag – donderdag en vrijdag. Als coördinator ben je aanspreekpunt voor ouders, leerkrachten en TSO-medewerkers. Je draagt zorg voor een prettig verloop van de TSO. Je verwerkt de e-mails (aan- en afmeldingen) op deze dagen en zorgt dat de strippenkaarten uitgeschreven worden.

Je werkdagen zijn 2 dagen per week van 11.45-13.30 uur en je bent daarnaast op deze dagen thuis ongeveer een uur bezig met het verwerken van de e-mails. Je ontvangt een financiële vrijwilligersvergoeding voor je werkzaamheden.

Hieronder een meer uitgebreide functieomschrijving voor de functie van TSO-coördinator:

TSO coördinator basisschool De Heijcant

De TSO coördinator houdt zich bezig met de dagelijkse aansturing van de tussenschoolse opvang. Doel van de functie: Het optimaal functioneren van de tussenschoolse opvang, zodat kinderen een prettige “overblijf” op school hebben en ouders met een gerust hart kunnen gaan werken.

Taken van de TSO coördinator:

 • Werven en selecteren van begeleiders (vrijwilligers) voor de begeleiding van de tussenschoolse opvang
 • Inroosteren van begeleiders
 • Inwerken en coachen van de tso begeleiders
 • Onderhouden van contacten met en het goed informeren van schoolteam, begeleiders, ouders en kinderen
 • Administreren van deelnemende kinderen en begeleiders
 • Invulling en uitvoering geven aan het pedagogisch beleid
 • Ontwikkelen en uitvoeren van een activiteitenplan
 • Zorg dragen voor voldoende en goed TSO materiaal

Bijzonderheden:

De TSO coördinator werkt alleen in de schoolweken. Het betreft een duofunctie en de werkdagen zijn in overleg te bepalen. Op onze school kennen we de tso op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag. De tijden voor de coördinator concentreren zich van 10.30 tot 13.30 uur.

Gewenste kandidaat:

 • Planmatig, proactief en efficiënt kunnen werken
 • Hoge mate van stressbestendigheid en improvisatievermogen
 • Klantgericht en communicatief zijn
 • Kennis van pedagogische en groepsdynamische principes
 • Overzicht hebben en durven aansturen
 • MBO plus werk- en denkniveau hebben
 • In bezit van geldige VOG

Hebben we jouw belangstelling gewekt? En wil je graag bij ons komen werken? Stuur dan een mail naar tsoheijcant@skoposschijndel.nl

Tip de redactie!