67 Nieuwe namen voor Paaspop 2019

Paaspop 2019 nieuwe artiestenNaast de veelzijdige rockband Navarone, bekend van The Voice maakt Paaspop vandaag nog een hele batterij namen bekend.

Jett Rebel • RONDÉ • Band Baby Blue • Bad Medicine • Broadway Brass • DVTCH Norris • Jeangu Macrooy • Michelle David & The Gospel Sessions • Tante Joke Karaoke Band • The Wetnecks • Thijs Boontjes Dans- en Showorkest • Tim Akkerman Sings The Boss • Tim Knol & The Blue Grass Boogiemen

𝘛𝘩𝘦 𝘞𝘢𝘳𝘦𝘩𝘰𝘶𝘴𝘦

GENTA • Jailhouse Jimmy • La Fuente • Mash-Up Jack • NOMA$ • Ran-D • Trobi

𝘋𝘦𝘵𝘳𝘰𝘪𝘵

Abstract Divison • Dasha Rush • Eversines • Legowelt live • Leif Müller • Map.ache live • Mozhgan b2b Tsepo • Oceanic • Pieter Jansen • Surgeon live

𝘚𝘔𝘌̀𝘙𝘙𝘐𝘎

10Weeks • Bonxo • The Boy Next Door • Chimp • Dansado & De Feestneger • Darryl (live) • Derek Shots • DJ Jean • MC Jordan • Nixus • Sjannies • SMÈRRIG Diskjochies • Spacekees (live) • Tribute to Marco Borsato, Ali & Bruur Baloe (live)

𝘊𝘰𝘻𝘺 𝘊𝘰𝘮𝘦𝘥𝘺 𝘊𝘭𝘶𝘣

Emiel van der Logt • Eric Goossens • Esther van der Voort • Kristel Zweers • Madee Snijder en Dennis Willems • Marlon Kicken • Raymon Hofkens • Sem van den Borne • Wouter Monden

𝘓𝘰𝘤𝘰 𝘙𝘰𝘺𝘢𝘭𝘦

Back to Waterloo • Best of Kermis Classics olv de Loco Loco Discoshow • Best of Songfestival • Bij de beesten af • Een bietje van alles wa • I said a hip hop, the hippie … met De Kraaien en Dio • Italo Disco • Kermis Classics Volume 1 • Kermis Classics Volume 2 olv de Loco Loco Discoshow • Loeiharde Loekie Live • Open NL schuifelkampioenschappen • Verrek, we zijn begonnen! • Wat krijgen we nou?!

Navarone met leadzanger Merijn van Haren is geen onbekende voor Paaspop. In diverse hoedanigheden stonden ze al op eerdere edities van Paaspop. Bijvoorbeeld als Navarone zelf maar ook met van Haren als zanger van de Dutch Queen coverband. Eerder dit jaar werd Navarone knap 2e bij The Voice Of Holland. Dit jaar zullen zij het Paaspop publiek dus weer komen vermaken.




De volledige line-up van Paaspop 2019 (Tot nu toe)

25 Years Charly Lownoise & Mental Theo • 2manydjs DJ Set • 4shobangers • 80’s Verantwoord • Aap uit de Mouw • Abba Fever • Alex Agnew • The All Star Gary Moore Tribute Band • All Them Witches • Amartey • Amyl And The Sniffers • Arie & Silvester • Atmozfears • Baby Blue • Bizzey • Black Water County • Blood Red Shoes • Brennan Heart • Camo & Krooked • Circus Brothers • Claw Boys Claw • Clean Bandit • Comeback Kid • D-Block & S-te-Fan • D-Sturb • Daddy Long Legs • DAISY • Daniel Caldèras & the Shrunken Big Band ft. Benjamin Herman • Davina Michelle • De Hofnar • De Jeugd van Tegenwoordig • De Lievelings DJ’s van je Zusje • De Staat • The Devil Makes Three • DeWolff • The Dirty Daddies • Donnie & Joost • Dopebwoy • Douwe Bob • Dr Phunk • Dropkick Murphys • Drunken Dolly • EAUXMAR • Ellen Ten Damme • Famke Louise • FATA BOOM • Fiesta Macumba Soundsystem • Flonti Stacks • For I Am King • Freddy Moreira • Frenna • The Gaslamp Killer • GENTA • Handrick • Hannah Williams & The Affirmations • Heavy Hoempa plays Iron Maiden • Hef • Heideroosjes • HENGE • Herrie met Gerrie • Ho99o9 • Idaly • IDLES • Ilse DeLange • Indian Askin • Jailhouse Jimmy • Jameszoo • Jarreau Vandal • Jeangu Macrooy • Jett Rebel • Jiri11 • JoeyAK • Johnny 500 • Jordymone9 • Kovacs • Kraantje Pappie • Kris Kross Amsterdam • La Fuente • LNY TNZ • Louder Than Love • Louder Than Love (Soundgarden tribute) • Lukas Graham • MADUK hosted by Ben Verse • Mash-Up Jack • Mate Power • Merol • Mia More • Michelle David & The Gospel Sessions • Mike Krol • Mike Williams • Mr. Belt & Wezol • Mula B • NAFTHALY RAMONA • Navarone • Nervana • Nicole Atkins • Nielson • Noisia DJ Set • NOMA$ • Nona • Novastar • Ooostblok • Oscar and the Wolf • Passenger • Pendulum DJ Set • Phuture Noize • Ploegendienst • Plunder • Poke • Prime • Puinhoop Kollektiv – The Final Weekend Tour • Puri • Que Pasa! • Ran-D • Rondé • Ronnie Flex & Deuxperience • Rowwen Hèze • Russkaja • S10 • Sam Feldt LIVE • Scooter • Sevn Alias • Singlefeestje • Sir Reg • Sjaak • Sjannies • SMP • Snelle • Son Mieux • Stahlzeit • The Stand-Up Club • The Stand-Up Club • Steel Panther • T & Sugah b2b NCT • Tabanka • TAPE TOY • Ten Times A Million • Terry Alderton • Thijs Boontjes Dans- en Showorkest • Tim Akkerman Sings The Boss • Tim Knol & The Blue Grass Boogiemen • Trobi • Tusky • The Vintage Caravan • Vinylfeestje • Waxfiend • The Wetnecks • White Lies • Winne • Within Temptation • Yonaka • Young Ellens • Yung Felix • Yungblud • Zer00’s Heroes